Офіційно

«Норвегія підтримує суверенітет України й продовжуватиме практичну допомогу в впровадженні амбітної програми реформ в Україні», — Державний секретар МЗС Норвегії Аудун Халворсен

Сторони констатували високу динаміку та результативність політичного діалогу між двома країнами впродовж останніх років, відзначили позитивні тенденції у сфері двосторонньої торгівлі, наголосили на помітних якісних зрушеннях в інвестиційному співробітництві.

Висловлювалася вдячність Норвегії за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, надання вагомої практичної допомоги для імплементації системних реформ у нашій державі. Окремо було привернуто увагу до зацікавленості України у практичній співпраці в енергетичній сфері, а також запозиченні досвіду Осло щодо взаємодії з ЄС у рамках Європейського економічного простору.

Учасники зустрічі привітали започаткування діяльності Двосторонньої робочої групи з питань ядерної захищеності, ядерної безпеки та аварійної готовності, установче засідання якої було проведено 29 травня в Києві.

Відбувся обмін думками стосовно взаємодії України та Норвегії у багатосторонніх форматах.

Співрозмовники також вітали започаткування з жовтня 2019 року прямого авіасполучення між Києвом та Осло.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: