Офіційно

Відбулося чергове засідання ЦВК

 

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ СТАЛА ОДНИМ ІЗ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ "OPEN DATA GOVERNANCE"

Сьогодні, 30 травня, в Києві у виставковому центрі "Klitschko Expo" були представлені результати проекту "Моніторинг оприлюднення розпорядниками публічної інформації у формі відкритих даних". Його протягом дев’яти місяців реалізовувала громадська організація "Український інститут з прав людини" за підтримки Фонду прав людини Королівства Нідерланди.

В рамках проекту за цілою низкою параметрів проводилися дослідження виконання центральними органами виконавчої влади вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації". Крім того, було проведено ретельний аналіз кількісних і якісних характеристик оприлюднених наборів даних на офіційному веб-сайті та у відповідному кабінеті органу на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

За підсумками тривалого моніторингу був сформований рейтинг "Open Data Governance" ("Управління відкритими даними"). Одним з його переможців стала Центральна виборча комісія, виборовши третє місце. Під час заходу керівник проекту Валерія Лутковська вручила ЦВК Спеціальну відзнаку, яку отримав керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

30.05.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: