Офіційно

У СБУ відбулось підбиття підсумків річної програми тренінгів із розбудови доброчесності та зменшення корупційних ризиків (відео)

У СБ України відбулось підбиття підсумків річної програми навчальних тренінгів із розбудови доброчесності й прозорості та зменшення корупційних ризиків серед співробітників української спецслужби.

Проект, що створений за сприяння Консультативної місії з питань реформування цивільного сектору безпеки України (КМЄС), сприяє обміну міжнародним досвідом у сфері побудови доброчесності та демократичного цивільного контролю за діяльністю спеціальних служб, а також управління кадровими та фінансовими ресурсами.

Під час цьогорічних навчань представники Центрального та регіональних управлінь СБУ вдосконалили свої знання із таких ключових питань як: виявлення та встановлення причин та умов виникнення корупційних ризиків; врегулювання конфлікту інтересів та дотримання моральних і етичних норм, доброчесності та порядності; посилення ефективності управління фінансовими активами.

Вагомим внеском реалізації Програми стало створення «Кодексу доброчесності співробітника Служби безпеки України», де з урахуванням європейської практики та пропозицій представників Служби вперше прописано базові принципи діяльності співробітника СБУ.

Крім того викладачі Національної академії СБУ розробили спеціальний курс «Забезпечення доброчесності в секторі безпеки України», що включений до програми фахової підготовки майбутніх офіцерів вітчизняної спецслужби.

Виступаючи перед присутніми, заступник Голови СБ України Вадим Поярков наголосив, що Проект є надзвичайно важливим та своєчасним, адже він співпав з розробкою та запровадженням Антикорупційної програми Служби безпеки України на 2018 – 2020 роки.

«Переконаний, що закладені сьогодні підвалини невдовзі принесуть свої результати. Для ефективної роботи нам потрібна не лише довіра суспільства, але й взаємодовіра всередині організації. Без цієї складової співробітники стають особливо вразливими до маніпуляцій»,

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: