Офіційно

В Херсоні обговорили Стратегію деокупації Донбасу «Механізм малих кроків»

16.05.2019 / 15:449

Радник Міністра внутрішніх справ України Іван Варченко провів робочу нараду з керівництвом поліції Херсонської області, ГУНП в АР Крим, Нацгвардії, служби з надзвичайних ситуацій, прикордонної та міграційної служб. Темою зустрічі стала Стратегія деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».

Присутні обговорили основні аспекти Стратегії, відновлення суверенітету України, а також підготовку особового складу структур МВС до звільнення та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Радник Міністра повідомив, що процес деокупації має початися з поліцейської миротворчої операції і операції рятувальників, потім будуть гуманітарні, інфраструктурні, соціальні та економічні проекти по відновленню мирного життя.

– МВС буде ставити на порядок денний всієї української влади завдання сформувати Національну стратегію деокупації Донбасу, яка стосуватиметься всіх центральних органів виконавчої влади. Там передбачена і освітня складова, і складова охорони здоров’я, економіки, гуманітарна і, звичайно, правоохоронна силова складова, – пояснив Іван Варченко. – 360 тисяч працівників системи МВС будуть в авангарді цього процесу, важливо щоб долучилися й інші структури. Кожен громадянин повинен бачити свою участь і свою роль у звільненні України. Це обов’язково має бути спільна робота всіх структур і всіх громадян.

Відділ комунікації поліції Херсонської області


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: