Офіційно

ДСНС: Рятувальники продовжують допомагати мешканцям Донеччини відновлювати їх будинки

16.05.2019 / 10:0945

Загалом, з початку проведення робіт рятувальниками ДСНС завершено відновлювальні роботи за 87 адресами у м. Красногорівка та за 84 у м. Мар`їнка.

Міста Мар’їнка та Красногорівка на Донеччині, розташовані в безпосередній близькості від зони проведення активних бойових дій. Масштабних збитків громадянам завдали регулярні обстріли з боку ворога. Сотні домівок пошкоджено мінами та снарядами. На жаль, самостійно відновити своє житло більшість людей не мають ні фізичної, ні матеріальної можливості. Жодна будівельна компанія не погодилася працювати у Мар’їнці та Красногорівці, саме тому відновити пошкоджені будинки мешканцям допомагають рятувальники зі всієї України.

На початку травня відбулася чергова ротація сил та засобів Спеціальних центрів швидкого реагування ДСНС України. Разом з ними ремонтними роботами займаються й рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

13 травня рятувальники Донеччини, а також 2-го та 3-го Спеціальних центрів швидкого реагування ДСНС України проводили ремонтні роботи за 8 адресами у містах Мар`їнка та Красногорівка.

За матеріалами прес-служби ДСНС


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: