Офіційно

Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі завітав до Міністерства закордонних срав України

У рамках першого в історії двосторонніх відносин офіційного візиту Глави Національної Асамблеї Кенії Джастіна Мутурі в Україну відбулася зустріч парламентської делегації Кенії з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. Вона стала продовженням безпосереднього діалогу, розпочатого під час офіційного візиту очільника зовнішньополітичного відомства України до Кенії в травні 2018 р. 

Сторонами обговорено хід реалізації домовленостей у пріоритетних сферах співпраці – торгівля й економіка, сільське господарство, пряме авіасполучення, туризм, освіта – і висловлено задоволення динамікою контактів між обома країнами. Відзначено необхідність активізації спільної роботи з підготовки до підписання ближчим часом 12 проектів міжурядових і міжвідомчих угод між Україною та Кенією.

У цьому контексті Міністр Павло Клімкін наголосив на важливості здійснення цього року візиту в Україну Міністра закордонних справ та міжнародної торгівлі Кенії Моніки Джуми і в перспективі відкриття Посольства Кенії в Києві.

Міністр також закликав кенійську сторону продовжувати підтримку України у питаннях її суверенітету та територіальної цілісності.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: