Офіційно

Найкраща атлетка спортивного місяця старшина Юлія Джіма отримала нагороду від НОК

Сьогодні, 15 травня,  в Олімпійському домі відбулася церемонія вручення нагород найкращим спортсменам України за підсумками одразу двох спортивних місяців – грудня-2018 та березня-2019. Свої заслужені відзнаки отримали тріумфатори українського біатлону –  старшина Юлія Джіма та Дмитро Підручний. Звання найкращих тренерів місяців, відповідно, здобули їхні наставники – Урош Велепець та Юрай Санітра.

Як пояснив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, через напружений графік успішні «зимники» традиційно отримують свої відзнаки вже навесні.  Він також пригадав історичні успіхи наших біатлоністів у різні роки, відзначивши, що цього сезону Олімпійська чемпіонка-2014 Юлія Джіма успішно продовжила переможні традиції.

Юлія стала найкращою спортсменкою місяця завдяки своєму виступу на першому етапі Кубка світу в словенській Поклюці, де виборола «золото». Також до цієї нагороди додалась і  «бронза» на чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція). Зазначимо, що таке високе визнання НОК для Юлії  – друге.

– Звання найкращої спортсменки завоювати непросто. Відтоді, як я вперше отримала від НОК цю нагороду, я весь час прагнула здобути її знову – і нарешті вона моя. У мене є бажання – щоб молоде покоління долучалося до спорту й продовжувало нашу справу, – прокоментувала Юлія Джіма.

У свою чергу, начальник Управління фізичної культури та спорту МО України Юрій Фіногенов наголосив, що на фондах навчально-спортивних баз зимових видів спорту на початку 2020 року планується проведення регіональних змагань з біатлону (CISM), де разом з НОК та Федерацією біатлону вони продовжуватимуть  розвивати армійський спорт в Україні.

Наприкінці заходу президент Національного олімпійського комітету України висловив подяку Збройним Силам України та Міністерству оборони України  за сприяння у вихованні наших успішних спортсменів.


 mil.gov.ua
 

Офіційно: