Офіційно

На Київщині триває навчально-тренувальний збір із фахівцями пошуково-рятувальних і парашутно-десантних служб

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр», що на Київщині, проводиться навчально-тренувальний збір з фахівцями пошуково-рятувальних і парашутно-десантних служб та груп Збройних Сил України. Військовослужбовці десантуються, як із гранично малих, так і великих висот, а також виконують стрибки із парашутними системами на граничну дальність.

За словами керівника збору майора Віталія Іваненка, військовослужбовці вкотре демонструють свою універсальність, професіоналізм та бойовий дух.

– Успішне виконання будь-якої пошуково-рятувальної чи спецоперації за допомогою повітряного десантування залежить від рівня професійної підготовки кожного з учасників, – зазначив Віталій Іваненко. – І багато в чому – від досвіду експлуатації парашута, як у повітрі, так і на землі.

Офіцер підкреслив, що мета зборів — максимально якісно підготувати людей до виконань завдань на різних типах парашутів. 

– У бойових умовах завдання можуть бути різними, тож вчимо стрибати із парашутом типу «крило».  –  Перейти з круглого парашута на такий тип  складно. З «крилом» потрібно знати, як поводиться у вільному падінні. Тож вчимо правильно рухатися в повітряному потоці, керувати своїм тілом і навіть диханням. Лише освоївши ці ази та здійснивши певну кількість стрибків, військовослужбовець готовий до виконання складних завдань. – зауважив Віталій Іваненко

Керівник збору додав, що в рамках заходу рятувальники також виконують стрибки на понад граничну дальність. Під час них  парашутисти використовують аеродинамічні властивості парашута-крила для перельоту на великі відстані від місця десантування. 

Інформаційна редакція Інформаційного агентства (м. Вінниця)

 


 mil.gov.ua
 

Офіційно: