Офіційно

У районі операції Об`єднаних сил предстоятель Православної церкви України вшанував пам`ять полеглих за незалежність України

З архіпастирським візитом Блаженіший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Маріуполь.

Під час візиту Митрополит відслужив біля пам’ятного знаку “Воїнам, які віддали життя за Україну” заупокійну літію за українськими воїнами, які боронили кордони та цілісність нашої країни та загинули в ході бойових дій на Донбасі.

– Ми продовжуємо справу боротьби і війни, яка прийшла на нашу землю. Але ми віримо, що здолаємо ворога і перемога буде на нашому боці.  Ми всі прагнемо справедливого миру. Але він може запанувати тільки тоді, коли ми переможемо агресора, – сказав владика Епіфаній.

В Богослужінні взяли участь військовослужбовці Об`єднаних сил, представники місцевих органів влади, волонтери та мешканці Маріуполя.

Також предстоятель Православної церкви України митрополит Київський та всієї України Блаженніший Епіфаній під час відвідування загону малих артилерійських броньованих катерів, який входить до складу Об`єднаних сил, ознайомився з побутом і умовами служби військових моряків та подарував їм ікону.

Прес-центр операції Об’єднаних сил


 mil.gov.ua
 

Офіційно: