Офіційно

Поліцейські столиці розповіли дітям про правила безпечної поведінки у повсякденному житті

У рамках «Тижня безпеки дитини» правоохоронці завітали до однієї зі шкіл Солом’янського району. Учням розповіли, як себе поводити у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути на дорозі.

З метою збереження життя та здоров’я дітей працівники ювенальної превенції Солом’янського управління поліції спільно зі шкільним офіцером поліції відвідали «Ukrainian Global School» та провели профілактичний захід на тему безпеки дорожнього руху.

Правоохоронці в ігровій формі нагадали дітям знаки, які регулюють безпечний рух пішоходів, та моделювали ситуації, котрі можуть виникнути на дорозі. Окрему увагу приділили правилам безпеки руху в темну пору доби.

Інспектор ювенальної превенції Солом’янського управління поліції Марина Мащенко зазначила, що поліцейські постійно проводять у школах профілактичні бесіди на тему попередження й запобігання дитячого травматизму та відпрацьовують навички обачливого пішохода:

«Головне завдання – нагадати дітям, що дотримання правил дорожнього руху – це запорука безпеки. Вони повинні знати, як діяти на дорозі, щоби не потрапити у біду».

Школярі відповідали на запитання правоохоронців, як потрібно поводитися на вулицях міста, переходити проїжджу частину на регульованих і нерегульованих перехрестях.

Відділ комунікації поліції Києва

Олена Мошко

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: