Офіційно

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів круглий стіл з обговорення проекту Закону «Про адміністративну процедуру»

Відбувся круглий стіл Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з обговорення проекту Закону України «Про адміністративну процедуру» (№ 9456).

Голова Комітету Сергій Власенко відзначив, що 13 березня в рамках засідання Комітету вже відбулася презентація законопроекту, під час якої були висловлені різні позиції щодо його суті. В тому числі, обговорення торкнулося і висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, яким пропонується повернути законопроект суб’єкту права законотворчої ініціативи на доопрацювання. У зв’язку з цим, за пропозицією підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород було вирішено провести більш широке обговорення законопроекту в рамках круглого столу Комітету.

С.Власенко зазначив, що при підготовці сьогоднішнього заходу Комітет намагався забезпечити участь у діалозі всіх зацікавлених сторін для максимально об’єктивної оцінки законопроекту, а всі висловлені під час круглого столу зауваження та пропозиції будуть взяті до відома і обговорені Комітетом при розгляді законопроекту по суті, який відбудеться на одному з найближчих засідань.

Під час круглого столу було презентовано урядовий законопроект, заслухано висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради та обговорено питання необхідності законодавчого врегулювання адміністративної процедури та окремі положення законопроекту.

Участь у заході взяли народні депутати, представники Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертного і наукового середовища, міжнародні партнери.

Захід відбувся за сприяння та підтримки проекту Європейського Союзу «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

 rada.gov.ua
 

Офіційно: