Офіційно

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем матері

 

Дорогі співвітчизники!

Традиційно у другу неділю травня Україна разом із більшістю країн світу відзначає День матері. У цей чудовий день всі українці вітають своїх найдорожчих, любих матерів.

Мати – найважливіша та найближча людина для кожного з нас. Мати – втілення сили життя й безмежної жертовності, любові і заступництва для кожного.

Символічно, що цьогоріч День матері співпадає у християн східного обряду з церковним днем шанування жіноцтва – Неділею жінок-мироносиць. У цю неділю ми, українці, вшановуємо всіх жінок.

Мати – це неймовірне, особливе героїчне покликання. Тож цього дня висловлюю свою найглибшу вдячність і шану всім українським матерям!

Дорогі друзі! Закликаю цього дня відвідати рідних матусь, або ж зателефонувати до них, привітати і подякувати їм. Згадаймо нашу єдину і любу матір у щирій молитві. Пам’ятаймо все те добре і вічне, чому нас навчила мама – мудрості, людяності та традицій.

Окремо хочу цього дня згадати про героїчних матерів наших українських воїнів. Багато з них не дочекалися своїх дітей та чоловіків з фронту битви за незалежність України. Дякую вам за ваш материнський подвиг! Дякую вам за ваших самовідданих синів та дочок, за  те, що виховали героїв-захисників. Ваші діти здійснили подвиг – вони поставили своє служіння Батьківщині понад усе, поклавши за євангельською заповіддю своє життя за друзів і близьких своїх.

Слава українським матерям! 

Зі святом вас, рідні!

 

 rada.gov.ua
 

Офіційно: