Офіційно

Огляд головних тем «Голосу України» від 07 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Коли відбудеться інавгурація новообраного Президента

Вони перші прийняли удар російського агресора

Неплатежі загрожують комунальному господарству міста

Багато зроблено, ще більше – попереду!

 

Коли відбудеться інавгурація новообраного Президента

Офіційні результати президентських виборів в Україні оголошено та оприлюднено. За законом інавгурація новообраного глави держави має відбутися упродовж 30 днів після офіційного оголошення (опублікування) результатів виборів (тобто до 3 червня), згідно з якими перемогу в другому турі здобув Володимир Зеленський із результатом у понад 73 відсотки.

У Верховній Раді України відбулася за закритими дверима зустріч Володимира Зеленського з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм та лідерами депутатських фракцій і груп. Прийшли не всі лідери, однак представники всіх фракцій і груп. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316705)

Вони перші прийняли удар російського агресора

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко та Президент Петро Порошенко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня прикордонника, які відбулися в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, що розташований у Черкаській області (на знімку).

Під час урочистих заходів Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко оголосив про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” генерал-майору Ігорю Момоту посмертно та вручив нагороду доньці героя Марії. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316701)

Неплатежі загрожують комунальному господарству міста

На нараді в міській раді Чернігова проаналізовано стан заборгованості за надані комунальні послуги.

Так, у лютому-березні зросла кількість боржників, які не сплачують послуги за утримання будинків, водопостачання та водовідведення. Скажімо, в КП “Новозаводське” за останні три місяці заборгованість населення зросла більш як на мільйон. А в КП “Чернігівводоканал” цього року борги збільшилися з 26 мільйонів гривень до 29 мільйонів. “Якщо населення не погашатиме свої борги, – заявив директор Сергій Малявко, – то “Чернігівво-доканал” буде змушений передавати списки боржників до управління праці та соціального захисту населення для позбавлення субсидій. Підприємство має кредитні зобов`язання на майже 25 мільйонів гривень, сплачено 11, решта 14 не сплачено саме через борги населення та підвищення вартості електроенергії”. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316702)

Багато зроблено, ще більше – попереду!

Київ – колиска кібернетики континентальної Європи

Найважливіші досягнення науково-технічного прогресу Радянського Союзу після Другої світової війни відбулись в області космонавтики, важкої промисловості та кібернетики. Успіхи з комп`ютеризації та інформаційних технологій безпосередньо пов`язані з українськими вченими і Київським державним університетом імені Т. Г. Шевченка. У той час Київ став опорним майданчиком для розвитку нової науки – кібернетики. Саме з Києвом пов`язане створення першої в континентальній Європі електронно-обчислювальної машини (1951 р.), заснування Обчислювального центру АН УРСР (1957 р.) та Інституту кібернетики (1962 р.). Логічно, що за таких обставин різко зросла потреба в спеціалістах – розробниках програмного забезпечення, фахівцях із чисельних методів оптимізації, баз даних, інформаційних систем та їхнього застосування. Факультету кібернетики 50 років! (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/316698)

 

Повний випуск «Голосу України» від 07.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua

 rada.gov.ua
 

Офіційно: