Офіційно

ЦВК склала і оголосила протокол про результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

 

ЦВК СКЛАЛА І ОГОЛОСИЛА ПРОТОКОЛ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПОВТОРНОГО ГОЛОСУВАННЯ 21 КВІТНЯ 2019 РОКУ З ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

30 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії надійшло звернення секретаря Чернівецької міської ради Продана В.С. щодо надання доступу до бази даних Державного реєстру виборців відділу ведення Державного реєстру виборців міста Чернівців Чернівецької міської ради, який згідно з її рішенням утворюється з 1 травня 2019 року шляхом реорганізації відділів ведення Державного реєстру виборців міської ради у Першотравневому, Садгірському і Шевченківському районах міста Чернівців у зв’язку зі скасуванням районного поділу цього міста.

ЦВК надала відповідний доступ вказаному відділу ведення Держреєстру виборців у обсязі та порядку, встановлених Законом України "Про Державний реєстр виборців" та постановою ЦВК від 9 квітня 2013 року № 73 "Про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців", заблокувавши доступ до бази даних Держреєстру виборців зазначених відділів його ведення у трьох вказаних районах міста Чернівців.

Окрім того, відповідно до Закону України "Про вибори Президента України", на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування в межах відповідних територіальних виборчих округів, у тому числі з поміткою "Уточнений", та протоколу Центральної виборчої комісії про підсумки повторного голосування в межах закордонного виборчого округу Центральна виборча комісія склала та оголосила протокол про результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

У протоколі зазначено, що до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року було внесено дві кандидатури: Зеленський В.О. та Порошенко П.О.

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року більшу кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, одержав кандидат на пост Президента України ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Отже, Центральна виборча комісія оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України обраним Президентом України є кандидат на пост Президента України ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1978 року народження, художній керівник, ТОВ "Квартал 95", проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Протокол підписали 15 членів Комісії, а також присутні на засіданні уповноважені представники кандидатів на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

30.04.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: