Офіційно

Київські поліцейські разом із активістами продовжують боротьбу проти вуличної реклами наркотиків

Правоохоронці спільно з волонтерами, представниками громадських та благодійних об`єднань, залучивши неповнолітніх підопічних, протидіють розповсюдженню інформації про продаж наркотиків на вулицях столиці.

У Дарницькому районі Києва поліцейські спільно з громадською організацією «Міжнародна антинаркотична асоціація» провели  захід із залученням шкільної молоді. Під час рейду вони разом зафарбовувати адреси продажу наркотичних засобів в мережі Інтернет, розміщені на фасадах будинків та зупинках громадського транспорту. 

Крім того, поліцейські розповіли учням про кримінальну відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів та шкідливий вплив таких речовин на організм людини.

А у Деснянському районі міста правоохоронці разом із вихованцями Київського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та активістами  долучилися до аналогічного заходу. За допомогою фарби та балончиків вони замальовували графіті з посиланням на веб-сайти з  рекламою продажу психотропних речовин та контактних осіб. 

Правоохоронці продовжують активну боротьбу з розповсюдженням реклами наркотиків на вулицях міста та стоять на заваді поширенню такого явища як наркоманія.

Відділ комунікації поліції Києва

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: