Офіційно

ЦВК прийняла протоколи про підсумки повторного голосування окружних виборчих комісій усіх 199 ТВО

 

ЦВК ПРИЙНЯЛА ПРОТОКОЛИ ПРО ПІДСУМКИ ПОВТОРНОГО ГОЛОСУВАННЯ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ УСІХ 199 ТВО

26 квітня Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук після перерви в засіданні продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року в межах територіальних виборчих округів.

Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято протоколи про підсумки повторного голосування окружних виборчих комісій 2 територіальних виборчих округів: № 121 (Львівська область), № 185 (Херсонська область).

Також Комісія прийняла протокол з поміткою "Уточнений" окружної виборчої комісії ТВО № 77.

Таким чином, 26 квітня 2019 року Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки повторного голосування окружних виборчих комісій усіх 199 територіальних виборчих округів.

Також в режимі засідання Комісія прийняла, розглянула та оголосила протоколи 35 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях під час повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відтак, Центральна виборча комісія прийняла протоколи дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців 101 закордонної виборчої дільниці.

В засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

26.04.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: