Офіційно

ЦВК оголосила протокол про підсумки повторного голосування в межах закордонного виборчого округу

 

ЦВК ОГОЛОСИЛА ПРОТОКОЛ ПРО ПІДСУМКИ ПОВТОРНОГО ГОЛОСУВАННЯ В МЕЖАХ ЗАКОРДОННОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ

26 квітня Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук після перерви продовжила свою роботу в режимі засідання.

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях, у тому числі з поміткою "Уточнений", та повідомлень про зміст таких протоколів дільничних виборчих комісій, переданих за допомогою технічних засобів зв’язку, Комісія склала та оголосила протокол Центральної виборчої комісії про підсумки повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року в межах закордонного виборчого округу.

Окрім того, під час засідання Комісія визначила розмір грошової застави для кандидатів на посади міських голів та для виборчих списків кандидатів у депутати міських рад, висунутих у багатомандатних виборчих округах на перших місцевих виборах 30 червня 2019 року.

За результатами проведеного аналізу відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" та Порядку проведення аналізу фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України, затвердженого постановою ЦВК від 3 січня 2019 року № 3 та погодженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29 грудня 2018 року № 3221, Комісія затвердила Аналізи остаточних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів 42 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, які не були включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року.

Затверджено рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі.

Також затверджено рішення дільничних виборчих комісій 2 закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України.

ЦВК затвердила рішення ДВК закордонних виборчих дільниць  № 900021 та  № 900056 закордонного виборчого округу щодо виплати членам цих комісій одноразової грошової винагороди на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, внесено зміни до складу ДВК закордонної виборчої дільниці № 900043 закордонного виборчого округу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утвореної згідно з постановою ЦВК від 12 березня 2019 року № 531.

Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісії, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230.

Окрім того, внесено зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК низки територіальних виборчих округів для підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України, затверджених постановою ЦВК від 15 квітня 2019 року № 816.

На завершення засідання Комісія залишила без розгляду по суті повторно подану скаргу Бадюли Т.В. на дії та бездіяльність Миколаївської районної виборчої комісії та Петрівської сільської виборчої комісії Миколаївського району Миколаївської області, вчинені ними під час здійснення процедури відкликання Петрівського сільського голови за народною ініціативою. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що скаргу повторно подано до неналежного суб’єкта її розгляду.

Відтак, Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук закрила продовжуване засідання Комісії, яке було відкрито 22 квітня 2019 року, щодо прийняття та оголошення протоколів ОВК про підсумки повторного голосування 21 квітня 2019 року в межах територіальних виборчих округів з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

26.04.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: