Офіційно

ЦВК продовжила прийняття протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування з мокрими печатками

 

ЦВК ПРОДОВЖИЛА ПРИЙНЯТТЯ ПРОТОКОЛІВ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ПРО ПІДСУМКИ ПОВТОРНОГО ГОЛОСУВАННЯ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ

25 квітня Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук після перерви в засіданні продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року в межах територіальних виборчих округів.

Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято протокол про підсумки повторного голосування ОВК ТВО № 103 (Кіровоградська область).

Таким чином, станом на 25 квітня 2019 року Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки повторного голосування окружних виборчих комісій 196 територіальних виборчих округів.

Також в режимі засідання Комісія прийняла, розглянула та оголосила протоколи 16 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях під час повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відтак, станом на 25 квітня 2019 року Центральна виборча комісія прийняла протоколи дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців 66 закордонних виборчих дільниць.

Окрім того, внесено зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК низки територіальних виборчих округів для підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України, затверджених постановою ЦВК від 15 квітня 2019 року № 816.

В засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

25.04.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: