Офіційно

Центральна виборча комісія розглянула дві скарги

 

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ДВІ СКАРГИ

20 квітня  відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу Народно-демократичної ліги молоді, у якій суб’єкт звернення просив, зокрема, зобов’язати окружну виборчу комісію з виборів Президента України територіального виборчого округу № 59 зареєструвати офіційних спостерігачів від цієї організації, оскільки її подано неналежним суб’єктом звернення зі скаргою.

Окрім того, до Комісії надійшла скарга Вікман О.В., суб’єктом оскарження в якій було також визначено ОВК ТВО № 59. Свої вимоги суб’єкт звернення обґрунтовував тим, що до вказаної виборчої комісії Народно-демократичною лігою молоді подано усі визначені виборчим законом документи, необхідні для реєстрації офіційних спостерігачів. Однак, на думку суб’єкта звернення зі скаргою, на порушення закону зазначена комісія з посиланням на недодання до відповідного подання вказаної громадської організації копії рішення Центральної виборчої комісії про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів Президента України, безпідставно відмовила в їх реєстрації.

Розглянувши подану скаргу, Комісія відмовила в її задоволенні, оскільки суб’єктом звернення зі скаргою не доведено порушення суб’єктом оскарження законодавства про вибори Президента України, в наявних у матеріалах скарги доказів недостатньо для встановлення цього факту суб’єктом розгляду скарги.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

20.04.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: