Офіційно

На Донеччині СБУ вилучила партію контрафактних цигарок на два мільйони гривень

Співробітники Служби безпеки України залучені до операції Об’єднаних сил продовжують широкомасштабні заходи із протидії незаконному переміщенню контрафактних підакцизних товарів з тимчасово окупованої території України.

Під час операції оперативники спецслужби спільно із співробітниками Державної прикордонної служби під процесуальним керівництвом військової прокуратури Об’єднаних сил блокували канал постачання тютюнових виробів з підробними акцизними марками з непідконтрольної українській владі території Донеччини.  

Співробітники СБ України встановили, що двоє мешканців окупованих Єнакієвого та Вуглегірська нелегально переправляли контрафактні цигарки на моторному човні Азовським морем. Ввезені  на підконтрольну українській владі територію цигарки ділки збирались реалізувати в інших регіонах України.

Правоохоронці затримали зловмисників на березі моря неподалік населеного пункту Куліковське Запорізької області під час спроби перевантажити цигарки з човна до вантажівки для подальшого транспортування до Бердянська. Вилучено 116 ящиків контрафактних цигарок. Орієнтовна вартість «товару» становить близько двох мільйонів гривень.

У межах відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.199 та ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб причетних до протиправної діяльності.

 

Прес-центр СБ України

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: