Офіційно

Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня Служби безпеки України

Щиро вітаю зі святом патріотів та професіоналів, які сьогодні захищають країну в лавах Служби безпеки України, та ветеранів Служби!

Особовий склад СБУ вірно служить Україні, стоїть на захисті її суверенітету та конституційного ладу, безпеки та спокою громадян, захищає економічний, науково-технічний і оборонний потенціал держави. З перших днів війни представники Служби пліч-о-пліч з військовослужбовцями, нацгвардійцями захищали нашу країну на фронті, проводили небезпечні та ефективні спецоперації в тилу ворога. Вічна пам`ять і шана співробітникам СБУ, які віддали життя, захищаючи Україну!

Відроджена, сильна та професійна Служба, яка ефективно відповідає сучасним викликам, захищає країну від зовнішніх і внутрішніх ворогів, користується повагою серед спецслужб провідних країн світу. Завдяки сумлінному й самовідданому виконанню вами свого конституційного обов`язку знешкоджено сотні ворожих агентів та диверсантів, попереджено терористичні акти, викрито небезпечних та підступних внутрішніх ворогів. Без перебільшення, спокій і мирне життя наших громадян залежить від вашої нелегкої, непублічної та професійної роботи!

Бажаю вам міцного здоров`я, невичерпної енергії, перемоги над ворогом, успішного виконання всіх завдань!

Нехай Господь Береже вас та ваші родини і нашу рідну Україну.

Слава Україні! Героям слава!

 

 rnbo.gov.ua
 

Офіційно: