Офіційно

Відбулося методичне заняття щодо організації призову громадян України на строкову військову службу навесні 2019 року

Днями, на території Збірного пункту Київського міського та Київського обласного військових комісаріатів відбулось інструкторсько-методичне заняття з організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2019 року.

Захід відбувся під керівництвом начальника управління персоналу – заступника начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗС України полковника Геннадія Долгашова. До занять залучалися представники Командування Сухопутних військ, оперативних командувань, військових комісаріатів, обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, НГУ, ДПС України, голови Київської обласної та Київської міської призовних комісій, представники місцевих органів самоврядування.

Під час інструкторсько-методичного заняття були підведенні підсумки проведення призовної компанії у 2018 році та визначені завдання з проведення призову громадян України на строкову військову службу під час проведення призову «Весна – 2019».

Під час методичного заняття, яке проводиться щороку перед початком призовних кампаній, офіцери обмінялися досвідом та обговорили питання спільних методів під час призову громадян на строкову військову службу.

На навчальних місцях присутнім було продемонстровано порядок зустрічі призовників, організацію їхнього харчування, організації контрольних медичних оглядів, розміщення молодого поповнення на збірному пункті та відправки сформованих команд у війська.

Як вже повідомлялося, відповідно до Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019, весняний призов громадян України на строкову військову службу триватиме упродовж квітня-червня 2019 року.

 Прес-служба Командування Сухопутних військ ЗС України


 mil.gov.ua
 

Офіційно: