Офіційно

Ми повинні об’єднати зусилля для протидії кіберзагрозам і викликам з боку Росії – Павло Клімкін

Польща і США виступили співорганізаторами Варшавської конференції, в якій взяли участь Президент Польщі Анджей Дуда, Віце-Президент США Майкл Пенс, Голова Ради Міністрів Польщі Матеуш Моравецький, Прем`єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, глави зовнішньополітичних відомств близько 30 держав світу.

Під час конференції сторони обмінялися думками щодо ситуації на Близькому Сході і обговорили перспективи досягнення миру в регіоні. Головний наголос зроблено на потребі тісної трансатлантичної співпраці з метою вирішення гуманітарної кризи і проблеми біженців, протидії ризикам розповсюдження зброї масового ураження, кібернетичним загрозам, посилення боротьби з тероризмом і організованою злочинністю.

У рамках участі в конференції П.Клімкін провів двосторонні розмови з главами багатьох делегацій. Міністр також подякував польській стороні за високий рівень організації цього важливого заходу у Варшаві.

Свій візит до Варшави глава МЗС розпочав 13 лютого з урочистого відкриття пам’ятної дошки на честь Військової місії УНР, яка діяла у Варшаві у 1919-1920 роках. Церемонія відбулася за участю Віце-прем`єр-міністра Польщі Пьотра Глінського, мера м.Варшава Рафала Тшасковського, польських експертів та української громади.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: